Polityka prywatności strony Internetowej alterkey.com

Wszystkie twoje dane osobowe pozostawione na tej stronie zostaną wykorzystane, aby twoja wizyta na naszej stronie internetowej była jak najbardziej przyjemna i korzystna dla Ciebie.

Gwarancja poufności danych osobowych użytkowników naszego serwisu jest ważna dla draymartina.com

Wszystkie dane osobowe dotyczące członków, subskrybentów, klientów lub gości korzystających ze strony internetowej będą traktowane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 26 października 1998 r. (Ustawa nr 67/98).

Gromadzone dane osobowe mogą obejmować następujące informacje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres, datę urodzenia i / lub inne.

Korzystanie ze strony alterkey.com oznacza akceptację umowy o ochronie prywatności. Zespół zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie bez obowiązku powiadamiania o zaistniałej zmianie. Zalecamy regularne sprawdzanie jego treści, aby zawsze być na bieżąco.

Reklamy

Podobnie jak inne strony internetowe, zbieramy i wykorzystujemy informacje zawarte w reklamach. Takie informacje obejmują Twój adres IP (Internet Protocol), twojego dostawcę usług internetowych (ISP – Internet Service Provider), przeglądarkę, z której korzystałeś podczas wizyty na naszej stronie internetowej (np. Chrome, Internet Explorer lub Firefox), czas spędzony na stronie i przeczytane treści na stronie.

Polityka prywatności osób trzecich

Strona alterkey.com zawiera linki do innych stron, które naszym zdaniem, mogą zawierać przydatne informacje oraz narzędzia dla naszych odwiedzających. Nasza polityka prywatności nie bierze odpowiedzialności za treści stron internetowych osób trzecich. Z tego powodu radzimy zawsze zapoznać się z polityką prywatności na wspomnianych stronach.

Nie odpowiadamy za politykę prywatności, ani treści prezentowane na tych witrynach.